top of page

HAKKINDA

2017 yılında kurulmuş olan bu lider Yürek Oto Kiralama, dünyaya kaliteli seçeneklerin, mükemmel müşteri hizmetlerinin ve eşsiz fiyatların nasıl bir araya gelebileceğini gösterme hedefiyle yola çıktı.

YÜREK OTO KİRALAMA olarak en temel seçenek söz konusu olduğunda bile kiralama hizmet kalitesinden ödün vermeyerek, müşterilerimizin seyahatlerinde büyük fark yaratacağımıza inanıyoruz. İster sıradaki büyük yolculuğunuzu planlamada yardıma ihtiyacınız olsun, ister ihtiyaçlarınıza uygun doğru aracı bulma konusunda tavsiyeye, hemen bugün ofisimize uğrayın ve farkımızı deneyerek görün.

White Cars

YÜREK OTO KİRALAMA KDZ EREĞLİ

Zonguldak’ın Kdz Ereğli ilçesinde rent a car kaskolu her bütçeye uygun araçlarımızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu sektörde insanların hizmeti en uyguna en kolay şekilde ulaşabilmesi için elimizden geleni yapmaktayız. Yurtdışından gelen misafirlerimiz için havalimanı teslimat seçeneğimiz mevcuttur. Kısaca her kitleye hitap edebilmek için çalışıyoruz ve her kitleye hitap etmeyi başardığımızı düşünüyoruz. 7/24 müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Araç filomuzu sürekli gençleştiriyoruz. Filomuzdaki araçlarımızın periyodik bakımlarını rutin yıkama işlemlerini zamanında yapıyoruz. Kış sezonu kış lastiksiz araç kiraya vermiyoruz. Kısaca müşterimizin şoför koltuğuna oturduğunda güvenle yolculuk yapabilmesi için ekibimiz olarak bütün gücümüzle çalışıyoruz.

KDZ EREĞLİ ARAÇ KİRALAMA AŞAMALARI NELERDİR ?

Müşteri aracı kiralayacağı tarihi 2-3 gün öncesi rezervasyon yaptırmak için bizi arar veya ofisimize gelir. Bizde müşteriye en iyi şekilde hitap eden aracı gününde müşterimize teslim edebilmek için rezervasyonunu yaparız. Günü geldiğinde müşteri ehliyet ve kimliğiyle beraber kiralama sözleşmesi doldurularak araç müşteriye teslim edilir. (Herhangi bir senet çek imzalatılmaz). Müşteri aracını alır ve kiralama faaliyeti gerçekleşir. Günü dolduğunda aracı teslim etmek için ofisimize gelir ve aracını teslim eder. Dilerse aracı uzatabilir.

 

Sizde araç kiralamak için bize ulaşabilirsiniz.

www.yurekotokiralama.com

05457674567

YÜREK OTO KİRALAMA -RENT A CAR KDZ EREĞLİ

bottom of page